top of page

Rozwój produktu, który koncentruje się na przyszłości

Przyszłość Fumex opiera się na ciągłym rozwoju innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Dlatego firma stale pracuje nad rozwojem nowych produktów, które osiągają pozycję rynkowych liderów.

Wszystkie innowacyjne produkty mają na celu stworzenie silnego połączenia funkcjonalności, wartości dla klienta i estetyki. Ciągłe wysiłki na rzecz rozwoju produktu gwarantują, że firma FUMEX będzie znacznie odstawać od konkurentów i zabezpieczy daleko w przyszłość swoją silną pozycję na rynku globalnym.

Od pomysłu do gotowego produktu

Dzięki dobranemu właściwie zespołowi  doświadczonych i wysoce zaangażowanych pracowników FUMEX zapewnia dla Klientów wysokiej jakości asortyment produktowy ramion odciągowych i urządzeń filtracyjnych.

 

Zespół projektantów przemysłowych, inżynierów oraz specjalistów sprzedaży i marketingu Fumex nieustannie pracuje nad ulepszaniem istniejących produktów i opracowywaniem zupełnie nowych.

Długoletni i specjalistyczni Klienci również przyczyniają się do procesów rozwoju produktu poprzez stawianie specyficznych, wysokich wymagań, a także poprzez  uzyskiwany od nich feed-back i zapewnienie, że obrana strategia produktowa jest odpowiednia do warunków rynkowych i wyzwań poszczególnych branży. Takie podejście uczyniło z Fumex jedną z najbardziej elastycznych firm w branży.

Projekt i funkcjonalność wsparta nowoczesnymi  narzędziami

Od 2006 roku Fumex kładzie duży nacisk na proces projektowania i produkcji wspomagany najnowocześniejszymi, dostępnymi na rynku narzędziami informatycznymi. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej podnieść poziom funkcjonalności i designu produktów. Prototypy produktów są opracowywane w tak zwanej produkcji addytywnej (AT) i są drukowane przy użyciu drukarek 3D, zgodnie z modelami, opracowanymi wcześniej w profesjonalnym studiu projektowym Fumex.

Korzystając z technologii AT, specjaliści z firmy Fumex mogą opracować kompleksowe rozwiązania,  uwzględniające  takie cechy jak łatwość obsługi i wartość dla Klienta. Następnie prototypy przechodzą obszerne testy w celu potwierdzenia trwałości i właściwego doboru użytych materiałów. Po osiągnięciu pożądanego poziomu jakości i funkcjonalności opracowywane są narzędzia dostosowane do produkcji seryjnej.

Opracowując i wytwarzając produkty we własnym zakresie, firma FUMEX może reagować szybciej na zmiany rynkowe. To oznacza wysoki poziom elastyczności i możliwość dostarczania produktów, które naprawdę spełniają potrzeby Klientów - niezależnie od rodzaju środowiska produkcyjnego, czy lokalizacji geograficznej.

bottom of page