top of page

Informacje o wyłącznym przedstawicielu firmy FUMEX w Polsce

BART

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA ODPYLAJĄCE

I TECHNOLOGIE OCZYSZCZAJĄCE POWIETRZE DLA PRZEMYSŁU

Bart Sp. z o. o. od ponad  14 lat z sukcesami realizuje obsługę inwestycji pod klucz, oferując usługi na najwyższym poziomie: od projektowania, doboru technologii i urządzeń, produkcji urządzeń filtracyjnych i kompletacji dostaw na miejsce budowy, poprzez montaż, uruchomienie i walidację przemysłowych procesów, aż po usługi serwisowe w zakresie instalacji wentylacyjnych, odpylających, filtrowentylacyjnych, centralnego odkurzania, klimatyzacji precyzyjnej oraz innych instalacji specjalistycznych.

Bart_foldery do pobrania.jpg
O Grupie BART

GRUPA BART W LICZBACH 

4 + 2

Siedziba główna i 3 Biura Techniczno-Handlowe. Firma serwisowa BART SERWIS Sp. z o.o. Firma specjalizująca się w AKPiA: JSB Automation Sp. z o.o.

+15

Ponad 15 lat aktywności na europejskim i światowym rynku inwestycji przemysłowych

+ 2500

Zrealizowanych projektów: instalacji, projektów, prac serwisowych

+1 500 000

Wydajność odpylania zrealizowana w ostatnim roku (m3/h)

+ 600

Obsłużonych  Klientów,

z czego wielu powracających

BART - REALIZACJA

INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

Wiedza i doświadczenie naszych projektantów oraz inżynierów, wykwalifikowany zespół montażystów, a także szeroki wachlarz najwyższej klasy urządzeń – pozwalają na spełnienie naszych celów przy kompleksowym rozwiązywaniu problemów z jakimi zwracają się do nas Klienci.

Realizujemy kompleksowo procesy inwestycyjne począwszy od projektu i doboru optymalnych urządzeń i komponentów poprzez organizację logistyki dostaw i montaż kompletnego systemu, jego walidację, rozruch i regulację pod kątem wydajności, sprawności i skuteczności.

 

Ciągle umacniamy pozycję dostawcy kompleksowych rozwiązań ze specjalizacją w zakresie systemów odpylania oraz wentylacji przemysłowej i precyzyjnej. 

Zakres Usług

ZAKRES USŁUG BART

PROFESJONALNE BIURO PROJEKTOWE INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

KOMPLEKSOWA REALIZACJA INWESTYCJI 

"POD KLUCZ"

DOBÓR URZĄDZEŃ, KOMPLETACJA DOSTAW NA MIEJSCE INWESTYCJI

 DORADZTWO TECHNOLOGICZNE, ROZRUCHY I ODBIORY,

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

OFERTA URZĄDZEŃ I  ROZWIĄZAŃ, AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ, USŁUGI KONSTRUKCYJNE

BART - PROFESJONALNE BIURO PROJEKTOWE

Doświadczeni projektanci i konstruktorzy w rozwiązaniach z dziedziny odpylania i wentylacji. Kompleksowe projekty budowlane i wykonawcze.

 

Inwestując w rozwój i rozbudowę działu projektowego, nasza firma jest dzisiaj jedną z najprężniej działających firm w Polsce w branży instalacji przemysłowych.
Projektanci posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie podejmują najtrudniejsze wyzwania i znajdują
najlepsze rozwiązania techniczne oraz ekonomiczne.

 

Opracowujemy koncepcje i projekty w oparciu o wymogi techniczne, indywidualne potrzeby i parametry, tym samym gwarantując optymalny dobór urządzeń i komponentów.

Zakres projektowania:

  • Projekty technologiczne

  • Projekty elektryczne

  • Projekty automatyki przemysłowej

  • Kompleksowe projekty budowlane i wykonawcze we współpracy z biurami architektonicznymi.

Biuro Projektowe
Oferta zakres specjalizacji

ZAKRES SPECJALIZACJI BART

BART - OFEROWANE ROZWIĄZANIA

Realizujemy instalacje odpylania przemysłowego, systemy wentylacji procesowej, filtracji gazów, instalacje centralnego odkurzania, systemy kabin spawalniczych i zabudowy pomieszczeń czystych. 

BART Sp. z o.o. oferuje opracowanie koncepcji, wykonanie projektów budowlanych, wykonawczych i powykonawczych oraz montaż instalacji związanych z odpylaniem, wentylacją, filtracją gazów, filtrowentylacją, odkurzaniem, wykonaniem instalacji zgodnie z wymaganiami ATEX.
Specjalizujemy się również w projektowaniu i wykonawstwie pomieszczeń czystych, wydzielaniu stanowisk o podwyższonych wymogach kontroli temperatury i wilgotności, jak i czystości powietrza; specjalistycznych zabudowach stanowiskowych oraz systemach zabudów urządzeń technologicznych; wytłumieniu stanowisk oraz urządzeń wraz z opracowaniem analizy hałasu i opracowaniach koncepcji jej zmniejszenia. 
Ze sprawdzonymi technikami transportu pneumatycznego wykonujemy także instalacje odbioru ścinków i odpadów poprodukcyjnych.

Podczas 18 lat aktywności rynkowej zdobyliśmy  zaufanie wielu Klientów, którzy stawiają nam wysokie oczekiwania, zarówno w zakresie wysokiej jakości produktów, jak i świadczonych usług.

BART - TECHNOLOGIE DLA CZYSTEGO POWIETRZAZDROWEGO STANOWISKA PRACY

Wymogi ochrony środowiska naturalnego, konieczność stworzenia właściwych warunków temperaturowo-wilgotnościowych dla przeprowadzenia procesu produkcyjnego, jak i przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy są podstawą działań związanych z zapewnieniem odpowiedniego mikroklimatu w halach produkcyjnych, filtracją zanieczyszczeń uwalnianych do powietrza w procesach produkcyjnych i zabezpieczeniem zdrowego środowiska dla każdego stanowiska pracy. 

 

Innym czynnikiem dla wdrażania i modernizacji precyzyjnych instalacji odpylania, filtrowentylacji, klimatyzacji są uwarunkowania ekonomiczne - potrzeba redukcji kosztów wykorzystywania energii w procesie produkcyjnym.

BART - PRODUKCJA I DOBÓR URZĄDZEŃ FILTRACYJNYCH, ODKURZAJĄCYCH I ODPYLAJĄCYCH, AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

Bart jest konstruktorem urządzeń filtracyjnych i elementów automatyki przemysłowej, dystrybutorem cenionych urządzeń filtracyjnych światowych marek , wyłącznym przedstawicielem na Polskę urządzeń odkurzających oraz ramion wyciągowych renomowanych firm europejskich, jak i systemów zabudowy stanowisk spawalniczych.

 

BART Sp. z o. o. oferuje rozwiązania technologiczne i urządzenia własnego projektu, w tym urządzenia filtracyjne z wkładami workowymi BART BFC i urządzenia filtracyjne BART CFC z wkładami nabojowymi, do oczyszczania powietrza z suchych zanieczyszczeń pyłowych w przemysłowych instalacjach odpylania i odkurzania, w wykonaniu standardowym oraz dostosowane do separacji mieszanin pyłowych tworzących atmosferę wybuchową.

Instalacje
ODPYLANIA I ODKURZANIA
w branży ENERGETYCZNEJ

Telefon:  +48 32 256 22 33

Instalacje
ODPYLANIA I ODKURZANIA
w branży ENERGETYCZNEJ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

BART - BRANŻE, DLA KTÓRYCH INSTALUJE CZYSTE POWIETRZE

Firma BART Sp. z o.o. powstała w 2000 roku i od tego czasu aktywnie działa na rynku inwestycji przemysłowych. Przez ten czas udało jej się  zdobyć  zaufanie wielu Klientów, którzy stawiają wysokie wymagania zarówno odnośnie najwyższej jakości produktów, jak i w zakresie najwyższego poziomu świadczonych usług.

Bart posiada bogate doświadczenie w wielu gałęziach przemysłu dbając o czyste i zdrowe środowisko pracy. Gwarancją jakości oferowanych usług jest portfolio referencji od Klientów, liderów w swoich branżach, którzy od wielu lat powierzają specjalistom z firmy Bart zaprojektowanie i kompleksową realizację coraz to nowych projektów w zakresie odpylania, filtrowentylacji i klimatyzacji precyzyjnej w nowo powstających zakładach produkcyjnych, czy też modyfikację już zastosowanych rozwiązań.

W gronie Klientów firmy Bart znalazły się między innymi zakłady przemysłu drzewnego, lotniczego, gumowego, farmaceutycznego, spożywczego. Firma operuje w aplikacjach spawalniczych, szlifierskich, filtracji mgły olejowej, filtracji pyłów węglowych, tworzyw sztucznych oraz biomasy.

Pracuj z nami

Siedziba Firmy -  SOSNOWIEC

 

Biura techniczno-handlowe

i biura projektowe:

SOSNOWIEC,

WARSZAWA

WROCŁAW

GDAŃSK

rekrutacja@bart-vent.pl

Gdzie jesteśmy

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

BART Sp. z o.o.

ul. Będzińska 41/I

41-205 SOSNOWIEC

Tel.: +48 32 256 22 33

 

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

Dziękujemy! Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

  • White Facebook Icon
  • Biały LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon
  • Biały YouTube Ikona

Skontaktuj się z nami

BART - ZAUFALI NAM

bottom of page