top of page

REFERENCJE: Instalacja odpylania w sektorze lotniczym

Instalacja odpylania pyłów wybuchowych w sektorze lotniczym


Bart Sp. z o.o. specjalizuje się m. in. w kompleksowych realizacjach związanych z instalacjami filtracji pyłów spawalniczych i szlifierskich przy precyzyjnej obróbce metali, w tym tytanu i innych metali lekkich. Współpracujemy na tym polu z czołowymi firmami związanymi z przemysłem lotniczym.


Odpylanie pyłów wybuchowych


Proces: Szlifowanie, polerowanie elementów wykonanych z aluminium, tytanu i stali wysokostopowych


Rodzaj pyłu: Pył wybuchowy


Informacje dodatkowe: Wykonanie projektu oraz dostawa kompletnego stanowiska szlifierskiego. Stanowisko obejmuje wykonanie komory o wymiarach 12x7,5m wewnątrz której umieszczono 12 stanowisk.

Instalacja zapewnia pełną klimatyzację warunków pracy.

Wentylacja realizowana jest poprzez zabudowane w stole ssawy odpylające. Następnie powietrze podawane jest na zespół filtracyjny w wykonaniu ATEX dla pyłów tworzących atmosferę wybuchową. Oczyszczone powietrze poprzez wymiennik ciepła wywiewane jest na zewnątrz. Układ nawiewny zawiera wymiennik ciepła, nagrzewnicę elektryczną oraz wymiennik chłodniczy. Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane.Możesz zarządzać blogiem i tworzyć posty na opublikowanej witrynie. Po prostu, zaloguj się używając konta Wix.

Teraz możesz już tworzyć, edytować i zarządzać postami. Kliknij Stwórz post i Opublikuj. To wszystko. Bart oferuje rozwiązania wspierające gaszenie iskier powstających przy procesie obróbki metali lekkich, takich


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page