Jesteśmy specjalistami w produkcji
ramion odciągowych - wentylatorów - filtrów
dla każdego środowiska pracy

Stomatologu, lekarzu!

Zadbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo!

Ochroń się przed aerozolem pacjenta.

Poznaj lokalne ramiona odciągowe pomocne w Twojej pracy.

Rodzina ramion odciągowych FUMEX ME wesprze stomatologów, lekarzy (na przykład laryngologów), kosmetologów, specjalistów makijażu permanentnego i innych profesjonalistów w codziennej pracy z pacjentem. 

Rozwiązanie takie spełni swoją funkcję dodatkowego zabezpieczenia obok wszelkich zalecanych przez Światową Organizację Zdrowia środków ochrony osobistej, w szczególności w czasie zagrożenia spowodowanego wirusem COVID-19. Ale zalecane jest także w każdym przypadku chęci zachowania należytej ostrożności i ochrony przed innymi czynnikami zewnętrznymi. 

Stomatologu zadbaj o zdrowie i bezpiecze

FUMEX - Produkty, które robią różnicę: ramiona odciągowe, wyciągi spawalnicze, dygestoria, odciągi spalin samochodowych, odciągi mgły olejowej...

Częścią sukcesu firmy FUMEX jest silny nacisk na rozwój produktu. Projektowanie, dobór materiałów i technologii produkcji to obszary, w których przoduje. 

Najszersza na rynku gama rodzajów i rozmiarów ramion odciągowych pozwala Klientom FUMEX  wybrać rozwiązanie optymalnie dostosowane i odpowiadające konkretnym potrzebom.

Produkty FUMEX zapewniają zdrowe i ergonomiczne środowisko pracy, co udokumentowane jest atestami i certyfikatami.  Pracodawca zyskuje zdrowych i bardziej zmotywowanych pracowników, z niskim odsetkiem nieobecności z powodu choroby. Niższe koszty energii i ogrzewania to inne przykłady atutów, jakie zyskują użytkownicy wraz z produktami FUMEX.

Fumex - Korzyści dostarczamy wraz z produktem: urządzenia filtracyjne, wentylatory, aparatura sterująca, wyposażenie warsztatów i stanowisk pracy w przemyśle 

Czas jest na wagę złota... Fumex jednak znajduje go i stara się poświęcać go więcej Partnerom i Klientom, wsłuchując się w ich potrzeby. Gdy oczekiwania stają się coraz wyższe i ważne kwestie środowiska pracy wymagają szybkich odpowiedzi i środków, jesteśmy gotowi pomóc. Realizacja projektów inwestycyjnych nie powinna być spowalniana z powodu opóźnień w dostawach potrzebnych urządzeń - Fumex zarządza zamówieniami optymalnie. Chce być znany z wysokiego poziomu usług, dużej elastyczności i szybkich dostaw. Ambicje tego szwedzkiego producenta są wysokie i stale pracuje nad tym, aby jeszcze lepiej wspierać Klientów i Partnerów. 

Fumex osiąga sukcesy dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi - w pełni zaangażowanemu w ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów oraz elastycznemu i szybkiemu procesowi produkcji.

FUMEX AB - Bliski partner. Rozwiązania odpylające dla środowiska przemysłowego i laboratoryjnego.

FUMEX dzięki ścisłej współpracy z dystrybutorami na całym świecie jest obecny blisko każdego potencjalnego Klienta. Tę bliskość warto docenić.  Dzięki wspólnej wiedzy i doświadczeniu zapewniają razem - producent i dystrybutor - najlepsze rozwiązania na lokalnym rynku. Odpowiedni produkt dla odpowiedniego środowiska pracy zostanie dobrany, więc można przystąpić do kompleksowej  realizacji inwestycji z dziedziny wentylacji i odpylania w środowisku przemysłowym oraz laboratoryjnym.

BART Sp. z o.o. - Informacje o wyłącznym przedstawicielu firmy FUMEX w Polsce

BART

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA ODPYLAJĄCE

I TECHNOLOGIE OCZYSZCZAJĄCE POWIETRZE DLA PRZEMYSŁU

Sprawdź ofertę produktową FUMEX

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA FILTROWENTYLACYJNE DLA PRZEMYSŁU I LABORATORIÓW

FUMEX - Aktualności

 • CMF mobilny filtr przemysłowy

  Fumex CMF to przenośne urządzenie filtrujące z wbudowanym wentylatorem i ramieniem odciągowym do czyszczenia zapylonego i zanieczyszczonego powietrza w środowiskach warsztatowych. Jednostka filtrująca została opracowana zgodnie z ISO 15012-1 dla produktów spawalniczych...

 • Stół przemysłowy z wydajnym odciągiem do szlifowania i spawania

  FUMEX TW i TWG to przemysłowe stoły spawalnicze do eliminacji dymu, pyłu i zanieczyszczeń powstających podczas procesów spawania i szlifowania. Strefa pracy pozostaje wolna od szkodliwych substancji. Wysokość roboczą stołów można regulować.

 • Export Company of the year 2019

  18 stycznia 2019 roku firma Fumex otrzymała tytuł „Firma eksportowa roku 2019” podczas uroczystości w Alvargalan ...

 

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany produktami FUMEX?

Zostaw wiadomość poprzez wypełnienie formularza, a my skontaktujemy się z Tobą...

Bart_logo_białe_300dpi.png

BART Sp. z o.o. 

wyłączny przedstawiciel FUMEX w Polsce

© Copyright BART Sp. z o.o. I Fumex Movex Group | 2019

Przedstawiciel w Polsce

BART Sp. z o.o

ul. Będzinska 41/I

4 1-205 Sosnowiec

Polska
+48 600 023 582

+48 32 256 22 33

info (at) fumex.pl
www.bart-vent.pl

Fumex AB Siedziba główna

Verkstadsvägen 2
931 61 Skellefteå

Szwecja

Fumex Movex Group

 

Fumex Movex Group jest wiodącą na świecie firmą zajmującą się technologiami ochrony środowiska, specjalizującą się w ekstraktorach, wentylatorach i filtrach do wszystkich rodzajów zastosowań i środowisk. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem dystrybutorów na całym świecie, a także poprzez filie w USA, Chinach i Niemczech.

 • LinkedIn Ikona społeczna
 • YouTube
 • Facebook Social Ikona